Snad každá informace kterou sdílím je svým způsobem “obyčejná”. Není to nikdy nic převratného, není to nic, co byste nevědli, prostě to jsou věci ze života. Proto nad tím nemusím nijak spekulovat a mohu to “střílet od boku” s vědomím, že je to 100% výtažek z mého života.


Jsou to moje názory a kolikrát i pravdy, které nejde popřít. Stejně jako to, že nic není věčné. Ano, přesně tak. Nic netrvá navěky.

Všechno má jednou svůj konec bez ohledu na to, zda jsme to my - jako lidi - nebo jen naše nálada, která kolikrát není dle představ. Ale je to jen dočasné, stejně jako X dalších věcí.


Nechci tím znehodnocovat slovíčka “navždy” nebo “vždy”, ale jen chci podotknout to, že pokud se vám nedaří v současné době, je to jen dočasný stav. Stejně tak, pokud zrovna truchlíte nad ztrátou práce, rozchodem, rozvodem nebo něčím dalším, tak se jedná jen o dočasný stav - zapiště si to někam.

Mnohdy si právě myslíme, že to snad nemůže nikdy přestat, ale opak je pravdou. Vždycky to přestane.


Je zdrcující setrvávat v minulosti, která se už dávno odehrála, a tím se přestat posouvat vpřed. Co se stalo, se stalo, ale život jde dál. Nikdy něvíte, co na vás čeká další měsíc, další den nebo další hodinu.

… protože nic není věčné.  • Děkuji za přečtení! Pokud se Vám článek líbil, tak ho sdílejte se svými přáteli.
  • Pro pravidelnou dávku inspirace mrkněte na instagram @filiphrstka :)