Asi jen interpretuji své pocity, při pohledu na podnikatelský svět (na LinkedInu?). Jsou to smíšené pocity soutěživosti, respektu, uznání - každopádně zajímavé. Nemyslím to tak, že bych se chtěl porovnávat, ale při pohledu na všechny ty velké firmy, výkonné pozice si říkám, že za každou cenu chci prostě budovat. Baví mě to a vidím tam nekonečný prostor pro zlepšování (sebe, businessu, lidí kolem...).

Před 3 roky jsme začali budovat první firmu Chaukiss - samozřejmě z obýváku, kde část procesu stále probíhá. V kontrastu s tím, jak obdivuji všechny ty firmy, které mají obrovské prostory, zázemí ve více zemích je to prostě WOW! Opravdu veliký respekt, když tohle někdo zvládl vybudovat...

Byly časy, kdy jsem si tyhle věci dost připouštěl a říkal si (porovnával jsem se!), že dělám něco totálně špatně, protože nevidím posun.., který tam sice byl, ale v kontrastu s těmito "giganty" zkrátka zmizel. Naštěstí jsem z toho pryč a užívám si každodenní proces, na který věřím, že budu jednou velice rád vzpomínat - ať už rozvoz přáníček do obchodů, dělání objednávek na e-shopu, vytváření reklam a zkrátka takové ty věci, které za mě zatím nikdo neudělá :-)

Důležité je se u toho bavit a užívat si cestu se vším všudy...v důsledku je jedno, jestli je to velké, malé nebo střední. Toť můj názor.

  • Děkuji za přečtení! Pokud se Vám článek líbil, tak ho sdílejte se svými přáteli.
  • Pro pravidelnou dávku inspirace mrkněte na Instagram :)