Né že bych nějak prožíval přechod do nového roku, ale určitě mě to přivádí se pozastavit nad tím, co mi rok 2019 dal, co mi vzal a tak nějak si to shrnout. Jako první co mě napadá, tak je to, že to neskutečně letí...samozřejmě že to letí pořád stejně, akorát to možná začínám čím dál více vnímat. Vlastně mě to vždycky nakopne k tomu se zbytečně moc dlouho nerozmýšlet a jednat více podle intuice a podle toho, jak to celkově cítím.

Na začátku roku to bylo otevření kamenného obchodu Place store u nás v Táboře - pro mě úplně nová zkušenost, co se týče snad všeho. Nicméně myslím, že se nám to povedlo a jsem opravdu pyšný na všechny, kteří se podíleli a jedou v tom s námi. Všechno se tam odehrálo docela rychle, protože někdy zkrátka nemá smysl na něco čekat.

Je fakt, že se během roku celkově udělalo dost práce na všech frontách (kdo sleduje můj Instagram tak ví,že tam plno věcí dokumentuji). Ať už v Chaukiss, kde jsme to zase celé posunuli o kus dál, navázali nové spolupráce a rozšířili team, nebo jsme s kamarádem nastartovali marketingový projekt pro firmy, tak toho zkrátka bylo dost. Vznikly vlastně i nové nápady, na kterých se částečně i pracuje a které chci v následujícím roce zkusit rozběhnout, a tím zase proniknout do nového odvětví.

Čím dál více i vnímám, jak je to všechno hlavně o lidech a o tom, koho máme kolem sebe a s kým spolupracujeme. Je to často bráno jako kliše, že jsme průměrem pěti lidí, které máme kolem sebe, ale sám vím, jak moc velký vliv to na člověka má a rozhodně to nechci podceňovat.

Pár věcí se samozřejmě i tento rok nezdařilo, ale pokud člověk je tam kde je, díky svým opakovaným neúspěchům, tak možná i na samotné neúspěchy potom kouká z jiného pohledu - už jsem si asi i zvykl nad nezdařenou věcí mávnout rukou a jít dál - samozřejmě že nám nevyšly nějaké zakázky, spolupráce, ze svého života jsem musel dát pryč lidi, kteří mi brali energii a spíše zneužívali toho, co pro ně dělám. Oproti tomu jsem do svého života přidal nové lidi, za které jsem neskutečně rád.

Takže za rok 2019 jsem opravdu vděčný po všech stránkách a děkuji všem, kteří patří do mého života a mohu s nimi sdílet svojí cestu. Teď už se těším na ten další rok, 2020!

  • Děkuji za přečtení! Pokud se Vám článek líbil, tak ho prosím sdílejte se svými přáteli.
  • Pro pravidelnou dávku inspirace mrkněte na Instagram :)