Tak moc možností, které se nám nabízejí... To je to, s čím většina z nás zápasí. Už to dávno není o tom, že bychom neměli možnosti, ale o tom, že možností máme naopak strašně moc. Ještě toho moc nepamatuji, ale starší generace by mi daly určitě za pravdu, že možností je v této době vážně hodně a ony takové neměly. Určitě je to super a pro nás veliká výhoda. Ale pokud nemáme jasno v tom, co chceme, jsme z toho akorát ve stresu a hodně lidí je tím paralyzováno.

Když si z těch možností vybereme, nikdy nevíme, co nás následně čeká. Pokud si ale budeme vybírat pořád to samé, můžeme mít nějaké očekávání, které se třeba i naplní, ale nikdy tak nemusíme poznat něco nového. Nejhorší je, když se zasekneme na jednom místě, protože nevíme. Nevíme a nechceme jít do něčeho, co neznáme. Akorát pokud chcete být zaseknutí, tak se vážně nebude nic dít. Nic se nezmění, všechny možnosti utečou jak voda a nikde nic.

Dejte na intuici. Když nad věcmi moc přemýšlíme a zapojujeme do toho rozum, začne se nám to hodně komplikovat. On se nás snaží chránit před tím, co neznáme - to je sice hodnej, ale i tak, dejte na intuici a zkoušejte možnosti!

@filiphrstka