"Ale co když se to nikomu nebude líbit?" Jasně...

"Co když se tomu budou smát?" Jasně...

Takže, dejme tomu, že jako jsem začínal já, tak začínáte třeba i vy. Klasické začátky, kdy o vás nikdo neví a sami nevíte, kde by o vás vlastně měli vědět - to je podle mě v pohodě, je to součást.

Možností, kde ukázat to, co děláte, je plno. Proč ale na začátku hned investovat, když je sotva kapitál na to, abyste rozběhli produkt nebo něco, na čem děláte.

Díky internetu a krabičce, kterou nosíte pořád u sebe je tu obrovský zdroj možností. Plno z nás používá Facebook či Instagram pro osobní účely - tak co tam rovnou začít budovat vaší značku? Stačí si jen vytvořit firemní profily a už můžete post postovat příspěvky a dělat stories.

Nedávno jsem začal tvořit firemní Pinterest - skvělý nástroj, kam můžete vkládat fotky vašeho produktu a, doplnit jej relativními #hashtagy a navést lidi tam, kde si produkt mohou objednat. A samozřejmě za nic nemusíte platit a sami uvidíte, že organický dosah může být slušný (organický = neplacený).

Influencers neboli influenceři, jak chcete. Zkrátka lidé, kterí mají určitý vliv na sociálních sítích (nejvíce intagram, YouTube). Přeci jen, doporučení od člověka je něco jiného než vyskakovací banner na internetu. Co jich po večerech zkusit pár obepsat a nabídnout jim váš produkt? I malá zmínka ve stories vám může pomoci se dostat více do povědomí.

Děkuji za přečtení! Pro pravidelnou dávku inspirace můžete sledovat můj Instagram :-)