05 jdi s tím někam
Shouts3. února 2018

Každý den máme k dispozici tisíce myšlenek. Od těch nejstupidnějších až po velkolepé. Tak jsme se rozhodli, že se na jednu z nich upneme a půjdeme do toho na 100%.

Když jsem začínal psát blog nebo se nějakým způsobem ukazovat více, než jsem byl zvyklý, ze začátku jsem nesmyslně chtěl, aby to nikdo nevěděl. Snažil jsem se za to schovat, zkrátka aby to nebylo moc vidět.

Nedává to vůbec žádný smysl. Fakt ne. Chceme se vidět v "záři reflektorů", ale zároveň nechceme jít na pódium. Nemají to tak určitě všichni, ale pár z vás mi možná bude přikyvovat.

Víte co?!

Jděte s tím někam..., ať už na sociální sítě, do komunity nebo kamkoliv jinam, kde můžete být vidět. Pokud něco tvoříte nebo jen dokumentujete svůj život, pusťte to ven. A pokud máte obavy, že vás nějací lidé za to nebudou mít rádi, tak je to v pořádku..., protože vás fakt nebudou mít rádi

Sdílej tento příspěvek!

Komentáře
CabromButodpovědět
Консалтинговая фирма Praedium занимается недвижимостью на рынке России. За большое количество лет в работе организация успела зарекомендовать себя как фирму опытных сотрудников. На риэлторских услуг компания занимается арендой и перепродажей торговых площадей, складов, Business Center и других помещений. Одной из областей есть также и земля для бизнеса. Если вам необходима субаренда помещения в Московской области или услуги по стройке под клиента, а также <a href=http://www.praedium.ru/catalog/prodazha-ofisov-v-biznes-tsentre/>продажа бц</a> , то мы предлагаем обратиться к профессионалам. Фирма PRAEDIUM работает уже 12 лет и смело ориентируется во всех отраслях коммерческого жилья. Если вам нужны финансовые услуги, или услуга аренды офиса с мебелью, тогда вы сделаете правильно, если напишите на www.praedium.ru Компания демонстрирует выгодные условия для совместной работы и гарантирует колоссальный уровень работы во многих секторах. Вы имеете возможность снять помещение под офис или снять офис в бизнес центре и не заморачиваться по поводу тонких нюансов, специалисты фирмы проверят документы, защищённость жилья и проинформируют вас.
Online Essay odpovědět
essay 7th grade <a href="http://essays.store">write essays for me</a> writing an essay for college admission <a href=http://essays.store>customessaymeister review</a>

Nový komentář